Kroatië is eigenlijk te mooi om op één plek te blijven. Met deze rondreizen zie je meerdere delen van het land.
Fly & drive langs de Dalmatische kust in Kroatië (6, 8, 11 of 15 dagen)
Het fijne aan deze reis is dat je de duur van de reis kunt aanpassen aan jouw wensen. De opbouw is voor alle varianten hetzelfde: je vliegt naar Split en haalt daar je huurauto op. Dan rij je langs de kust naar je hotel in het sfeervolle kustplaatsje Seget Donji (vlak bij Split), met een historisch centrum, mooie stranden en een lange promenade. Na een paar dagen rij je verder langs de kust naar Zadar. De laatste nacht, voordat je weer terug vliegt, overnacht je weer in Seget Donji.
Deze reis vind je hier op de website van Pharos Reizen.
10-daagse familierondreis Kroatië – Nationale parken van Kroatië
Deze rondreis Kroatië voor gezinnen van de ANWB laat je actief de natuur in Kroatië verkennen. Je avontuur begint in Starigrad aan de Dalmatische kust. Deze kustplaats ligt aan de voet van het Velebit-gebergte en is de ideale uitvalsbasis voor nationaal park Paklenica en allerlei activiteiten zoals wandelen, klimmen, een 4WD-fotosafari en zeekajakken. Ook bezoek je de watervallen van nationaal park Plitvice.
Op een uurtje rijden van Starigrad, aan de Adriatische Zee, ligt Zadar. Vanuit deze vestingstad maak je een boottocht naar de Kornati-eilanden en natuurpark Telascica voor de kust. Ook maak je een zeiltocht naar het eiland Ugljan en een wandeling in nationaal park Krka. Er blijft genoeg tijd over om op het strand te liggen en er op eigen gelegenheid uit te trekken.
Dit is geen groepsreis, maar je komt bij de activiteiten wel vaak andere gezinnen tegen. De activiteiten zijn geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar.
10-daagse rondreis Kroatië – Hoogtepunten van Kroatië
Tijdens deze rondreis Kroatië van de ANWB Rij je van het havenstadje Poreč op het schiereiland Istrië naar Pula in Opatija. Vervolgens ga je naar Petrčane, waar je overnacht in een hotel aan zee en blak bij het centrum, en verder naar een verblijf vlak bij nationaal park Plitvice. De reis eindigt in de Kroatische hoofdstad Zagreb.
Grand Tour Kroatië (15 dagen, ANWB)
Deze reis van de ANWB begint in de oude Romeinse stad Porec. Daarna ga je naar het eiland Krk, waar onder andere een wijnproeverij is inbegrepen. De volgende mooie plek op de route is het eiland Pag met zijn bijzondere maanlandschap en mooie stranden. De volgende twee stops zijn aan de Dalmatische kust, met mogelijkheden tot uitstapjes naar Zadar, Sibenik of de watervallen van nationaal park Krka. Vanaf Omiš rijd je via de ‘Adriatische snelweg’ naar nationaal park Plitvice met zijn prachtige meren en watervallen. Je sluit deze rondreis af in Zagreb.
Autorondreis Kroatië – De mooiste eilanden (18 dagen)
Maak een prachtige reis langs de 1178 kilometer lange kust van Kroatië, waarvoor wel 1244 eilanden liggen. Je begint op Krk, het grootste eiland van Kroatië. Daarna volgen de eilanden Rab en Murter. Via de stad Split reis je naar het eiland Brac, dat bekendstaat om het mooiste strand van Kroatië: Zlatni Rat. Terug in het noorden van Kroatië bezoek je het maanlandschap van het eiland Pag en Opatija. Je sluit de reis af met een bezoek aan het relatief rustige eiland Cres en het eiland Losinj in de Kvarner baai. Je verblijft in hotels.
Lees alles over deze reis hier op de website van Fox Reizen.
Actieve familiereis langs de stranden en historie van Kroatië (17 dagen)
Travelnauts heeft deze reis door Kroatië waarbij je kunt kajakken, wandelen, zwemmen in de mooie Kroatische natuur. Je bezoekt ook historische gebouwen in bijvoorbeeld Zagreb, Sibenik en Dubrovnik. Je kunt deze reis met het vliegtuig en de huurauto maken, of helemaal met je eigen auto naar Kroatië rijden.
Indrukwekkende autorondreis door Kroatië en Slovenië met tieners (18 dagen)
Maak met het hele gezien een mooie rondreis door Kroatië en Slovenië! Je rijdt met je eigen auto vanuit Nederland naar het zuiden en verblijft daar in luxe glamping-tenten, appartementen en mobile homes. Dat wordt heel veel zwemmen in de zwembaden en de Adriatische Zee. Omdat je je eigen auto bij je hebt, heb je heel veel vrijheid om de bezienswaardigheden te bekijken die jullie willen zien en activiteiten te ondernemen zoals ziplinen, canyoning, raften en kajakken. Deze reis vind je hier bij Travelnauts, in een variant voor kinderen en één voor tieners.




Deze pagina kan affiliatelinks bevatten. Als jij via zo’n link iets koopt of boekt, krijg ik een kleine vergoeding. Dit gebeurt anoniem en kost jou niets extra’s. Samenwerkingen en affiliatelinks stellen mij in staat om deze website te onderhouden en jou van informatie te blijven voorzien. Meer hierover lees je in mijn disclaimer/privacyverklaring.
